Zapraszamy do zapoznania się z Zawiadomieniem oraz instrukcją żeglugi.  Notice of Race in English available at this link.

 

Profesjonalna organizacja i świetna żeglarska pogoda, tak w kilku słowach można opisać tegoroczne regaty Charllota Sailing Day. 

Dziękujemy za zaproszenie i zgłaszamy już dziś chęć udziału w następnej edycji.

 

 

W ostatni weekend Lipca spotkaliśmy się w Pucku, gdzie pod okiem Kiliana Koeniga oraz Kaia Schafersa odbył się dwu dniowy trening.

Następnie wzieliśmy udział w regatach zorganizowanych przez klasę 505. Przez cztery dni mieliśmy wspaniałą żeglarską pogodę z rosnącym na sile wiatrem, idealną temperaturą i pięknym słońcem.

Wszyscy członkowie IFDCO są zaproszeni do głosowania pocztą elektroniczną do 31 sierpnia.

Poniżej znajduje się link do wiadomości od naszej Sekretarz Generalnej Meike Greiten, opublikowanej w zeszłym tygodniu na stronie internetowej IFDCO.  

http://www.sailifdco.com/ifdco-president-election/

W ostatni weekend scigaliśmy się na zatoce gdańskiej. Regaty odbyły się w zmiennych warunkach, piątek i niedziela to silny porwisty wiatr ponad 20 węzłów. W sobotę wiatr znacznie osłab, pod koniec trzeciego wyścigu  jego prędkość spadła do zera.

Zawiadomienie o Walnym Zebraniu Członków Towarzystwa Regatowego Klasy FD "Latający Holender"

Zarząd Towarzystwa Regatowego Klasy FD "Latający Holender" zawiadamia o zwołaniu Walnego Zebrania Członków, które odbędzie się 24 sierpnia 2018 roku o godzinie 17.30 na terenie Nyskiego Klubu Żeglarskiego w Głębinowie.

MISTRZOSTWA TOWARZYSTWA REGATOWEGO KLASY LATAJĄCY HOLENDER

24 - 26 sierpnia

Jezioro Głębinów