ZoR Puchar Jeziora Charzykowskiego 2024

Na początku sezonu 2024 Latające Holendry zagoszczą nad Jeziorem Charzykowskim uczestnicząc w regatach o Puchar Jeziora Charzykowskiego. Zapraszamy do zapoznania się z ZoR.

NoR FD World Championship 2023

Few months left to start Flying Dutchman World Championship 2023 but please grab early NoR from link NoR. See you in Gdynia.

 

W zakładce "Kalendarz" można zapoznać się z terminami regat na rok 2023!

Nadchodzący sezon to dublet w Pucku, powrót na jeziora i Mistrzostwa Świata w Gdyni. Zapowiada się ciekawy i ekscytujący sezon. Kalendarz

 

UCSD 2022 - zgłoszenia

Zapraszamy na Otwarte Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Klasy FD w Ustce. Rejestracja jest już otwarta i dostępna pod linkiem ENTRY można również zapoznać się z ZoR.

Gdynia Sailing Days 2022 - zgłoszenia

15 lipca Latające Holendry zagoszczą w Gdyni żeby przetestować akwen następnych Mistrzostw Świata FD 2023. Zapraszamy do zapisywania się do regat ENTRY oraz zapoznania się z NoR.

Puck Sailing Days 2022 - wyniki

Zmienne warunki i bardzo zacięta walka na Zatoce Puckiej - zwyciężają Tomasz Jankowiak i Piotr Cieśla POL49 wyniki

Puck Sailing Days 2022 - zgłoszenia

Na początku czerwca Latające Holendry zagoszczą nad Zatoką Pucką uczestnicząc w imprezie Puck Sailing Days 2022. Zapraszamy do zapisywania się do regat ENTRY oraz zapoznania się z ZoR.

Wolsztyn - Start sezonu 2022

Słaby i bardzo zmienny wiatr na początku sezonu. Regaty wygrali Bracia Żebrowscy wyprzedzając załogę POL22 z Wolsztyna! wyniki